Mar Azul Residence
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Mar Azul Residence Ubatuba villa van 100 m² is gelegen op 20 minuten loopafstand van het Praia da Almada en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Dit vakantiehuis biedt een welgelegen locatie op een klein stukje lopen van Praia da Fazenda, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Praia do Ubatumirim op slechts 1 km hier vandaan liggen. Centro de Visitantes do Parque Estadual da Serra do Mar is binnen 10 minuten rijden tot de 4-badkamer villa gesitueerd.
Deze 3-slaapkamer Mar Azul Residence villa biedt uitzicht over de tuin.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een kitchenette van deze accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Mar Azul Residence villa?
Gasten van Mar Azul Residence villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Mar Azul Residence villa van de luchthaven São José dos Campos?
De luchthaven São José dos Campos en Mar Azul Residence villa liggen op een afstand van 170 km van elkaar. - ❓
Is er een keuken in Mar Azul Residence villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Mar Azul Residence villa. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantiehuis.